17. 06. 2018r. - 11 NIEDZIELA ZWYKŁA "B"

1. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu troszczyły się o porządek w naszym parafialny kościele. Na sobotę, na  godz. 800, prosimy kolejne rodziny:

 

2. Dziś – jedenasta niedziela w ciągu roku – Diecezjalne Święto Rodziny.

-  Po południu o 15.00 – Nabożeństwo Czerwcowe i Msza Święta.

 

3.  W środę o godz. 18.00 Msza Św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

-   W środę na godz. 20.00 – zapraszamy na czerwcowe spotkanie Parafialny Zespół

    Synodalny.

 

4. W piątek o godz. 8.00 – Msza święta dziękczynna na zakończenie Roku Szkolnego i Katechetycznego. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli i wychowawców.

 

5. Za dwa tygodnie, pierwszego lipca będziemy przeżywać Odpust Parafialny ku czci Partonki naszej Parafii – Matki Bożej w tajemnicy Nawiedzenia. Kaznodzieją oraz Celebransem Sumy Odpustowej będzie Ks. Maciej Fleszar – Misjonarz – proboszcz parafii Św. Jana Pawła II w Brazaville w Republice Kongo. Ofiary jakie złożymy w czasie Odpustu, będą naszą pomocą dla budującej się świątyni w Jego parafii w Afryce.

 

6. W przyszłą niedzielę – Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela – Odpust w Radłowie. Jest to ostatnia niedziela miesiąca – nasze ofiary składamy na remonty i inwestycje w naszej parafii.

 

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

·         21.VI – św. Alojzy Gonzaga – zakonnik;

·         24.VI – Św. Jan Chrzciciel;

 

7. Intencje Mszy świętych:

 

8. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia; niech Wam Pan Jezus błogosławi, życzymy samego dobra  na każdy dzień. Wszystkim parafianom i gościom życzmy dobrej niedzieli i całego tygodnia. Szczęść Boże.Data opublikowania: 2018-06-18
© 2010 Parafia Zaborów
Wszelkie prawa zastrzeżone.
www.sebastiantkacz.pl, Alarmy, Monitoring, Komputery, Domofony, Wideodomofony, Termianale płatnicze, kasy fiskalne, anteny satelitarne i naziemne, telefon, internet