09. 12. 2018r. - II NIEDZIELA ADWENTU C.

1. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu troszczyły się o porządek w naszym parafialny kościele. Na nowy tydzień na sobotę na  godz. 800, prosimy kolejne rodziny…

2. Dziś, w drugą niedzielę Adwentu, obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem na Wschodzie. Wychodząc z kościoła możemy złożyć do puszki ofiarę  na pomoc dla  naszych braci w wierze żyjących na Wschodzie. Bóg zapłać za wsparcie.

3. W dni powszednia zapraszamy na Roraty – na 1600 w kaplicy w Dołędze i na 1700 w kościele parafialnym.

- W następna niedzielę rozpoczniemy Nowennę do Dzieciątka Jezus przed Bożym Narodzeniem.

4. Przypominamy o świecach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, można je nabyć w kościele jak i w kaplicy w Dołędze.

5. W środę na godz. 18.00 zapraszamy Parafialny Zespół Synodalny.

6. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie kościoła. Ofiary złożyli:

7. Ogłoszenia dodatkowe:

W tym tygodniu patronują nam:

·         13 XII – św. Łucja, dziew. i męcz.;

·         14 XII – św. Jan od Krzyża, prezb. i dok. Kość.;

8.  Msze Święte na najbliższy tydzień:

9. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia; niech Wam Pan Jezus błogosławi, życzymy samego dobra każdego dnia. Wszystkim parafianom i gościom życzmy dobrej niedzieli i całego tygodnia. Szczęść Boże.

Data opublikowania: 2018-12-08