19. 05. 2019r. - V NIEDZIELA WIELKANOCNA.

1. Dziękujemy rodzicom dzieci rocznicowych, którzy w ubiegłym tygodniu troszczyli się o porządek w naszym parafialny kościele i jego otoczeniu. Na sobotę, na  godz. 800, prosimy rodziny z Zaborowa:

2. Dzisiaj przeżywamy rocznicę I Komunii Świętej dzieci z klasy IV. Msza św. rocznicowa o godz. 11.00.

Po południu o 15.00 Nabożeństwo Majowe i Msza święta.

- Codziennie po Mszy świętej popołudniowej – Nabożeństwo Majowe – w Dołędze o 17.00, w parafii o 18.00.

3. W środę 22 maja w naszej parafii Egzamin przed bierzmowaniem dla kl. 7 Sz.P. Egzamin o godz. 16.00 – w Sali katechetycznej na plebanii. W egzaminie uczestniczą rodzice kandydatów do bierzmowania. Kandydaci przynoszą obowiązkowo zeszyty do religii oraz indeksy. Przed egzaminem prosimy młodzież z klasy VII o przygotowanie Sali do egzaminu.

4. W czwartek o godz. 9.00 od szkoły wyruszy pielgrzymka naszej Szkoły do kaplicy w Dołędze. Zachęcamy do dołączenie się rodziców i wszystkich chętnych. Po przyjściu – akademia i Uroczysta Msza św. za wszystkie dzieci, nauczycieli, pracowników Szkoły i za całą Parafię – w 200-lecie powstania parafii w Zaborowie.

5. W piątek po południu będziemy się modlić za nasze Mamy, z racji Dnia Matki. Zapraszamy na godz. 17.40. Najpierw montaż słowno-muzyczny przygotowany przez dzieci, młodzież i nauczycieli, a po nim Msza św. w intencji wszystkich Mam.

6. Dziękujemy jednej rodzinie z Zaborowa za renowację figury Św. Józefa przy naszym kościele. Trwa również renowacja Ogróńca przy wschodniej ścianie naszego kościoła.

- Dziękujemy bierzmowanym i rodzicom za dar dla parafii w kwocie 600 zł., oraz dzieciom I – komunijnym i rodzicom za dar w kwocie również 600 zł. Dar ten pokrył w sumie koszt remontu i odnowienia chrzcielnicy w naszym kościele. Dziękujemy również dzieciom 1-komunijnym za ich dar dla Misji św. w kwocie 1070 zł. Bóg zapłać.

7. W następną niedziele rozpoczniemy MISJE ŚWIĘTE w naszej parafii. Program -zapro-szenie przyniosą do każdej rodziny przedstawiciele Parafialnej Rady Duszpasterskiej.

Następna niedziela  jest ostatnią niedzielą miesiąca – serdecznie prosimy o ofiary na inwestycje i prace remontowe w naszej parafii.

8. Intencje Mszy św. ….

9. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia; niech Wam Pan Jezus błogosławi, życzymy samego dobra  na każdy dzień. Wszystkim parafianom i gościom życzmy dobrej niedzieli i całego tygodnia. Szczęść Boże.

Data opublikowania: 2019-05-20