22. 04. 2018r. - IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu troszczyły się o porządek w naszym parafialny kościele. Na sobotę, na  godz. 800, prosimy kolejne rodziny:

2. Dzisiejsza, 4 niedziela Wielkanocna, jest nazywana Niedzielą Dobrego Pasterza i  jest Światowym Dniem  Modlitwy o Powołania, rozpoczynającym tydzień modlitwy o powołania do służby w Kościele (kapłańskie, zakonne, misyjne i do życia konsekrowanego w świecie). Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na pomoc dla naszego Seminarium Duchownego w Tarnowie.

- Jest to równocześnie niedziela rozpoczęcia V Synodu Diecezji Tarnowskiej, w wymiarze

każdej parafii naszej diecezji. Polecajmy w naszych modlitwach prace Synodu i prośmy o jak najlepsze jego owoce.

3. Jutro 23 Kwietnia Uroczystość Świętego Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski.

- W środę – święto Świętego Marka, ewangelisty. Po Mszy św. popołudniowej – Nowenna do MBNP. Zapraszamy.

4. Następna niedziela jest Dniem Modlitwy za kierowców, oraz Dniem Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie II wojny światowej.

Jest to ostatnia niedziela miesiąca, serdecznie prosimy o ofiary na inwestycje i remonty w naszej parafii.

- Również w przyszłą niedziele OSP w Kwikowie oraz Strażacki Klub Honorowych Dawców Krwi Gminy Szczurowa, organizuje w remizie w Kwikowie, akcję honorowego krwiodawstwa, w godzinach od 9 do 13. Szczegóły na afiszy przy kościele.

5. Intencje Mszy świętych:

6. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia; niech Wam Pan Jezus błogosławi, życzymy samego dobra  na każdy dzień. Wszystkim parafianom i gościom życzmy dobrej niedzieli i całego tygodnia. Szczęść Boże.

Data opublikowania: 2018-04-24