17. 02. 2019r. - VI NIEDZIELA ZWYKŁA C.

1. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu troszczyły się o porządek w naszym parafialny kościele. Na nowy tydzień na sobotę, na  godz. 800, prosimy kolejne rodziny:

2. Dziś – szósta niedziela w ciągu roku. Po Mszy św. spotkanie z Rejonowym Delegatem Rycerzy Kolumba – br. Franciszkiem Florkiem. Prosimy pozostać jeszcze krótką chwilę na to spotkanie.

- O godz. 15.00 – Msza święta z Nieszporami.

- Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na pomoc dla Seminarium Duchownego w Tarnowie.

3. W środę – po Mszy św. popołudniowej – Nowenna do MBNP. zapraszamy.

- Bóg zapłać za ofiary składane na ubezpieczenia w naszej parafii. Ofiary złożyli:

4. W tym tygodniu zostaną zakończone prace związane z remontem zakrystii w naszym kościele. W środę po Nowennie prosimy o pomoc w przeniesieniu wyposażenia zakrystii na swoje miejsce.

- W niedzielę podamy szczegóły związane z kosztami tych prac.

5. Następna niedziela – kolejna Synodalna w naszej diecezji.

- Jest to ostatnia niedziela miesiąca – serdecznie prosimy o ofiary na remonty i prace inwestycyjne w naszej parafii.

6. W tym tygodniu patronują nam:

22. 02 – Święto Katedry Św. Piotra Apostoła;

23. 02 – św. Polikarp, bp. I męcz.;

7. Intencje Mszy świętych:

8. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia; niech Wam Pan Jezus błogosławi, życzymy samego dobra  na każdy dzień. Wszystkim parafianom i gościom życzmy dobrej niedzieli i całego tygodnia. Szczęść Boże.

Data opublikowania: 2019-02-16